Hakkımızda

Şirketimiz, sektörde 30 yılı aşan deneyimi ve hizmeti ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Camsu, bölgede ilk olarak müşterilerinin ayağına servis arabaları ile hizmeti götürmenin gururunu övünçle taşımaktadır.

Şirketimizin inşaat malzemelerinde “uygun fiyat vermek” sloganı ile bölgede toptan tali bayilere, müteahhitlere ve perakende olarak tüketicilere 35 personel, 10 araç, 400 m2 teşhir mağazası, 3800 m2 tesisleri ile hizmet vermektedir.

Camsu; Uşak Seramik, Söğüt Seramik, Granito Gırarto, Safran Glass Cam Mozaik, İnci Banyo Dolapları, Mega Seramik Vitrifiye, Güral Vitrifiye, Pilsa Plastik, Camsu PVC Plastik, BMS Armatürleri, Güney Armatürleri, Paksay Sayaçları, Standart Vana, Nursan Şamandra, Uzbey Küvet-Duş Teknesi, Visam, Aset Rezervuar, Özbest Banyo Aksesuarları, Saray Ayna, Cromak Krom Eviye, Özenir Banyo Kazanları, Fırat Korniş, Yavuz Döküm, Fittings, Kareser Bordür, Serekol, Kalekim, Myk Yapıştırıcı, Termatect Yapıştırıcı, Cam-İzocam, İzoflex, Saç Panel, Saç Kasa, Sıcak-Soğuk su depoları, Enerji Malzemeşeri toplamda 1700 çeşit inşaat malzemesini toptan ve perakende olarak tüketiciyle buluşturmanın gururunu taşımaktadır.

Şirketimizi, deneyimli seçkin personelleri tüketicilere kaliteli ve marka ürünleri, daha ucuza sunabilmenin bilinci ile hareket etmektedir. Türkiye’de üretici fabrikalar; talep durumuna göre ihracat çalışıyor, artan talep karşısında ürün üretiminde çeşitte sıkıntı yaşamaktadır. Camsu olarak, tüketicilere hizmet verebilmek için; inşaat malzemelerini seramik ve fayans çeşitlerini miktar olarak da yeterli olacak şekilde depo stoklamasına geçmiştir.

Camsu Showroom’daki yeniliklerini yapmış olup, müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimiz Camsu’nun, bölgemizde ve Türkiye genelinde marka bir firma olmasında, her zaman yanımızda olan değerli müşterilerimize saygılarımızı ve teşekkürlerimizi bir borç biliriz…

Camsu İnş.Tic. Ltd. Şti.